HİZMETLER

VEGA WELLNESS

Her zaman, her yerde; VEGA WELLNESS 

Covid 19 salgını ile birlikte hayatımıza giren, evdeki yaşam ve hareketsizliğe karşı bir önlem alarak, hareket eden herkesin kişisel yolculuğuna, zaman ve mekandan bağımsız katkı sağlamaktır. 

Vega Wellness’in öncelikli amacı; bu deneyimi yaşayanların hayatlarının her alanında, her an zihnen, bedenen ve ruhen iyi olma hallerine destek olmak, varlıklarından keyif almalarına ve sağlıklı kalmalarına rehberlik etmektir.  

Kurumsal hayatta spora vakit ayıramayan bireylerin spor yapmalarını sağlamak, evden çalışan personelin motivasyonlarını ve konsantrasyonlarını arttırmak amacıyla bedensel sağlıkla zihinsel algı açıklığını sağlamak, toplu spor etkinlikleri ile ekiplerin iş dışında aktivitelere katılıp sosyalleşmelerini sağlamak, çalışanlarda sağlıklı beslenme, beden sağlığı ve ruh sağlığı konusunda farkındalık yaratmaktır. 

Vega Wellnes online; hibrit ve yüz yüze egzersiz, atölye, eğitim, kamplar ve organizasyonlar düzenleyen bir platform olup, kurumlar için kurumun yapısına ve ihtiyaçlarına özel butik çalışmalar yapılmaktadır. 


RUN FOR FUN
RUN FOR FUN

Koşu drilleri kullanılarak, cardio vasküler sistemi (kalp damar dolaşım sistemi) geliştirme, yüksek kalori harcama, yağ yakımı hedef alınmıştır. Denge, kuvvet ve esneklik çalışmaları dahil edilerek program zenginleştirilmiştir. Ekipman kullanılmadan kendi vücut ağırlığı ile gerçekleştirilen Run for Speed dersi; temposu ve müzikleri ile eğlenceli bir cardio çalışmasıdır.

HIIT DANCE CARDIO
HIIT DANCE CARDIO

HIIT (High Intensity Interval Training) modeline göre hazırlanmış temposu, dans müzikleri ile belli bir koreografisi olan eğlenceli bir uygulama. Birçok hareketi birbirine bağlayarak oluşturulan koreografi, müziğin kıvraklığı ile bütünleşmesi ve yüksek kalori harcanması hedeflenen bir program.

RESISTANCE TRAINING
RESISTANCE TRAINING

Her derste farklı bir programla çalışma imkanı sağlayan bir program. 50 dakikalık bu özel program tüm haftanın uygulamalarının bir mixi olarak sizleri bekliyor.

DİYETİSYENLE SORU CEVAP
DİYETİSYENLE SORU CEVAP

Uzman diyetisyenimiz Büşra Oruç ile beslenme üzerine sorularınızın cevaplarını bulabileceğiniz interaktif bir atölye...

PILATES BEST POSTURE
PILATES BEST POSTURE

Pilates unsurlarını, postürel sistemi derinlemesine işleyerek, hareketin tüm arka planını günlük hayattan örneklerle pratik ettirir. Fonksiyonel duruş bozukluklarına karşı yüksek farkındalık oluşturarak, günlük hayatımızda uygulanabilinecek formüller sayesinde, bedenin ihtiyarlamamasının ip uçlarını verir.

PILATES 101
PILATES 101

Pilates, bütünsel sağlığı, nefesi ve hareket ilkelerini (temel prensipler) koruyarak güçlü ve esnek kaslar, tam hareket kabiliyetinde eklemler, güçlü bir duruş ve sağlıklı organlar yaratmayı hedefleyen herkes için uygun seviye bir derstir.

YOGA SUTRA
YOGA SUTRA

Yoga, Sanskritçe Yug sözcüğünden gelir, Yug, bütünleşmek ve birleştirmektir. Sutra, ilmek, vecize, birbirine bağlanmışlık anlamındadır. Zihin, beden ve ruhun bütün olabilme halini araştırırken, kişisel davranış ve tutumlarımızın, toplumsal davranış ve tutumlarımızın, nefesin, organlara masaj yaparak fiziksel bedenin dengelenmesine kapı açan asanaların, duyguları içe dönüştürmenin, odaklanmanın, konsantrasyonun, meditasyonun içinde barındığı, 3 bedende yapılan bir derstir.

HIZLI OKUMA VE OKUDUĞUNU ANLAMA
HIZLI OKUMA VE OKUDUĞUNU ANLAMA

'Akılla okuyup, eğlenerek öğrenebilirsin.’ Okumadaki uzmanlığın hayat başarısını artıracağına inanıyorum. Bildikleriniz ile yeni öğrendiklerinizi daha kolay bağdaştırmanız ve farklı bakış açılarıyla daha hızlı ve iyi okumanızı sağlamak için OWS’deyim. Evinizin sıcacık ortamında kolaylıkla bir araya geliyoruz. Haydi sen de bizimle bu yolculuğa katıl.

ASTROLOJİ
ASTROLOJİ

“Yukarıda ne varsa, aşağıda da o var.” Hepimizin bildiği gibi astroloji insanlık tarihi kadar eski, astronominin gelişmesine öncülük eden çok geniş kültürel bir disiplindir. Bu bilgi ışığında her birimizin doğum haritasının ne kadar özel ve benzersiz olduğunun göstergelerinin anlatılacağı "Astroloji ile Tanışma, Farkındalık Boyutunda Astroloji" OWS’deki atölyelerinde sizleri bekliyor.

MANDALA İLE ÖZE YOLCULUK
MANDALA İLE ÖZE YOLCULUK

Mandala seanslarımız ve çemberin manyetik gücü sayesinde, iç huzuruna kolayca erişebilir. Orada güvende hissederek kaleminle dans edebilirsin. Bilinçaltına yerleşen problemlerinin su yüzüne çıkmasına izin vererek hedeflerinin daha da ulaşılabilir olduğunu hatırlaman için bu kapılarını aralayabilirsiniz.

STRETCHING IN CONTROLOGY
STRETCHING IN CONTROLOGY

Stretching vücudumuzun esnekliğini ve gücünü arttırabilmesi için en önemli unsurlardan bir tanesidir. Bedenin stretching formatında dersimizi yaparken kullandığımız temel ilkeler pilates ilkeleridir. Bedendeki sıkışmış dokuları ve sıkışmış eklemleri kendi hallerine ve eklem açılarına getireceğimiz özel bir derstir.

CARDIO KICKBOX
CARDIO KICKBOX

Box ve Kick Box temellerinin prensip olarak kullanıldığı 140-155 Bpm müzik eşliğinde yapılan hareketli bir program. Yumruk ve tekmenin birçok kombinasyonun kullanıldığı, temponun hiç düşmediği özel bir program. 50 dakika süresince yüksek kalori harcama hedef alınarak uygulanan Cardio Kick Box günün stresini atmak ve motivasyonu en üst seviyeye çekmek için kaçırılmayacak bir ders.

HAPPY FEET
HAPPY FEET

Kendinize meydan okumanın en kontrollü, en naif halini bu derste göreceksiniz. Temel egzersiz prensiplerinin hepsini içeren, herkesin yapabileceği düzeyde kurgulanmış bir ders.

ASANALARLA DANS
ASANALARLA DANS

Asanalar, rahat duruş manasına gelen yoga pozlarına verilen isimdir. Asanalar enerji rüzgarlarıyla hayat bulurlar. Her asana içerisinde derinleşme duygusu vardır. Bu seviyeye geldikten sonra, asanalar arası derin geçişler yapılır. Be dans başlar. Dans etmeyi değil, dansın kendisi olmaya doğru bir yolculuktur bu.

PILATES w. EQUIPMENT
PILATES w. EQUIPMENT

Pilates, bütünsel sağlığı, nefesi ve hareket ilkelerini (temel prensipler) koruyarak güçlü ve esnek kaslar, tam hareket kabiliyetinde eklemler, güçlü bir duruş ve sağlıklı organlar yaratmayı hedefleyen orta ve ileri seviye repertuvar içeren bir derstir.

NEFESLE YAŞAM
NEFESLE YAŞAM

Parana “can” demektir. Pranayama, nefeslerimizle hayata sunulan yaşam enerjisidir. Nefesi anlamak; yaşamı anlamaktır, kendini anlamaktır. Şifanın kendimizde olduğunu anlamak demektir.

ABS
ABS

30 dakika süresince karın ve bel kaslarımıza yoğunlaşarak, omurga çevresindeki en derin kaslardan, yüzey kaslara kadar çalıştıracak, ekspres bir ders.

HOLİSTİK BESLENME
HOLİSTİK BESLENME

Daha sağlıklı bir yaşam kurgusu üzerine, beslenme alışkanlıklarını değiştirmek, daha güçlü bir beden ve ruh hali için motivasyonunuzu yükseltmek adına sizi destekliyoruz.

ZUMBA FITNESS
ZUMBA FITNESS

Zumba, 1990'larda dansçı ve koreograf Alberto "Beto" Perez tarafından Kolombiya'da ortaya çıkarılan, Latin esintili bir dans fitness programı olup dünya çapındaki en yaygın dans fitness programıdır. Zumba, dans ve aerobik figürlerini içerir. Zumba kareografisinde, cumbia, hip-hop, samba, salsa, merenge, mambo, savaş sanatları ve bir kısım Bollywood ve oryantal dans hareketleri bir arada kullanıldığı gibi, "squat" ve "lunge" egzersizleri de kullanılır.

TOTAL BODY
TOTAL BODY

Egzersiz şiddetiniz hangi seviyede olursa olsun total body çalışmaları kas gelişimi ve kuvvet kazanmak için en verimli yöntemlerden biridir. Vücut ağırlığı egzersizleri ve ağırlık ekipmanları kullanılarak yapılan bu çalışmada amaç kasların eşit oranda kuvvetlenmesini ve şekillenmesini sağlamaktır. Bu da estetik olarak güzel görünen bir vücut ve minimum sakatlanma riski demektir.

KICK BOX BALANCE
KICK BOX BALANCE

Yumruk, tekme, diz, dirsek gibi dövüş sporlarında kullanılan hareketlerle hem sıkılaşma hem de cardio yaptığınız bu derste, size özgüven verirken denge balans koordinasyon yeteneklerinizin de arttığını göreceksiniz. Dersin sonuna yaklaşırken karın ve stretching çalışırken yağ yakımınızın devam ettiğini anlayacaksınız.


Haftalık ders programları ve üyelik paketleri için bize ulaşın…
NELER YAPIYORUZ? HİZMETLER
icon 0 MUTLU MÜŞTERİ
icon 0 ETKİNLİK
icon 0 PRODÜKSİYON
icon 0 STYLING & KOSTÜM TASARIMI
icon 0 CELEBRITY MENAJERLİĞİ
icon 0 FİNCAN KAHVE
SANATÇI & CELEBRITY & MENAJERLİK

TEKLİF AL TEKLİF AL VEGA AGENCY & EVENTS

Bize Katılın, Birlikte Bir Başka Yerden Bakalım!


Markanızın neye ihtiyacı var? Hizmetlerimiz hakkında teklif alıp ailemize katılmak için formu doldurabilirsiniz.

VEGA AGENCY & EVENTS

YENİLİKLERDEN HABERDAR OLUN
Etkinlik ve organizasyonlarımızdan haberdar olmak için üye olun.

Vega Agency & Events Gürsel, İmrahor Cd. no 23 / A, 34200 Kâğıthane/İstanbul

(0212) 236 23 60

TEKLİF AL